چشم انداز 6 ساله

رویای زیبا در آینده ای نه چندان دور، به قطب پژوهش های آماری در تحلیل معادلات ساختاری تبدیل خواهد گشت و با پیوندی قوی میان خود و دانشگاه از یک سو، و همچنین با صنعت، گامی بلند در رفع نیازهای تحلیلی داده ها، در حوزه ی کسب و کار برخواهد داشت. به علاوه، واحد تحقیقات بازار و مشاوره استراتژیک کسب و کار، به واحدی مستقل و جدا تبدیل خواهد گشت.

رویای زیبا، از طریق جذب جوانانی که استعداد خود را کشف نموده‌ و علاقه بسیاری به تحلیل آماری و یا تحلیل بازار و کسب و کار دارند، بستر را برای اشتغال‌زایی آنها فراهم می‌نماید.

رویای زیبا، زیرساخت های مطالعات انتقادی مدیریت را پی ریزی نموده و نگاه و بینش نسبت به این علم شگرف را تغییر میدهد. همچنین، پلی میشود برای ورود این بینش انتقادی به رشته های دیگر، به ویژه رشته روانشناسی و علوم اجتماعی. همچنین، شیوه‌های کاربردی پژوهش، اعم از کمی، کیفی و ترکیبی را به نحوی مناسب، در میان پژوهشگران نهادینه می‌سازد.

سفارش پروژه

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید و فایل های خودتان را برای بررسی کارشناسان ما ارسال نمایید. تمامی فایل ها بررسی و از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشود.
حداکثر 10 فایل
فایل های مجاز jpg, jpeg, docx, doc, sav, rar, zip, png, pdf, exel, txt
 

0912-2116413

 

               support@royayeziba.com                 

info@royayeziba.com  

hr.tafaghodi@yahoo.com

 راهنما   | درباره ما  تماس با ما

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ است