رسالت ما:

در حال حاضر، تمرکز خانواده رویای زیبا، کمک به رشد نهال علم و انسانیت، از طریق آموزش و انجام پروژه های آماری معادلات ساختاری، در نهایت کیفیت، صداقت؛ تعهد و انصاف است. رویای زیبا در حال شکستن بن‌بست پژوهش های آماری برای دانشجویان و پژوهشگرانی است که فرصت یا هزینه کافی برای تحلیل مدل های پژوهشی خود را ندارند.

رویای زیبا، در رشته های علوم انسانی، به ویژه در رشته های مدیریت، روانشناسی، علوم اجتماعی، علوم سیاسی، آموزش زبان، مدیریت آموزشی، و در رشته های فنی-مهندسی، در رشته مهندسی صنایع در حال فعالیت و انجام فصل 4 پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری از طریق تحلیل ساختاری مدل ها با نرم افزارهای AMOS و SmartPLS می باشد.                                                      

در حال حاضر، بیش از پنجاه و پنج درصد مراجعه کنندگان ما را دانشجویان محترم کارشناسی ارشد، در حدود 35 درصد را دانشجویان محترم دکتری، و کمتر از 10 درصد را پژوهشگران محترم فارغ التحصیل دکتری و اعضای محترم هییت علمی دانشگاه ها تشکیل میدهند.

همچنین، رویای زیبا، در حوزه Marketing، مدیریت استراتژیک، روش های پژوهش، مطالعات انتقادی مدیریت و دیگر موارد نیز فعالیت دارد. ما در حال اشاعه معتبرترین و کاربردی ترین مطالب در حوزه های نامبرده هستیم، و قصد داریم تا علاوه بر موقعیت یابی مطالعات انتقادی در حوزه مدیریت، پایگاه اطلاعاتی خوبی برای پژوهشگران حوزه مدیریت و کسب و کار باشیم.

سفارش پروژه

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید و فایل های خودتان را برای بررسی کارشناسان ما ارسال نمایید. تمامی فایل ها بررسی و از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشود.
حداکثر 10 فایل
فایل های مجاز jpg, jpeg, docx, doc, sav, rar, zip, png, pdf, exel, txt
 

0912-2116413

 

               support@royayeziba.com                 

info@royayeziba.com  

hr.tafaghodi@yahoo.com

 راهنما   | درباره ما  تماس با ما

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ است