همه چیز از یک عصر غریب پاییزی شروع شد. باران برگ های خشکیده درختان، بر جریان حیات پر شور در سطح شهر، و خورشیدی که اندک اندک، ماه را فرا میخواند حس عجیبی را به (او) عطیه میداد. مستی این تضاد، با دیدن بغض و اشک های آرام و با نجابت دختری،  نشسته بر روی نیمکتی در زیر درخت بیدمجنون، جایش را به هوشیاری داد. راهش را به سوی دخترک کج کرد، مضطرب اما محترمانه، دلیل حال نزار دخترک را پرسید و....

 

چند ساعت بعد، تصمیمی بزرگ گرفت. به مدت بیست و سه روز، تمام وقت، مشغول به انجام پروژه های آماری همکلاسی ها و هم دانشگاهی هایش شد. شاید از ترس کابوسی تلخ بود که چشمهایش قادر به میزبانی خواب بیش از چهار ساعت را نداشتند.  چند روزی از آن بیست و سه روز می گذشت، مادر دخترک بعد از عملی سخت، چشمهایش را گشود و چهره زیبای زیبایش را دید. 

 

مادر می خندید، زیبا هم که رویایش را این بار در بیداری میدید، لبخند را هم آغوش با اشک، پذیرا شد.

 

(او)، آنها را ترک کرد، با دنیایی از آرمان. رویای زیبا، آرمانی شد برایش تا تخصص و انسانیت و حس غیر قابل وصف رضایت را با هم پیوند بزند. 

 

چندی بعد، در بهمن 1391 ، خانواده رویای زیبا، در حوزه‌ی انجام تخصصی پروژه‌های معادلات ساختاری با نرم‌افزار AMOS و SmartPLSشکل گرفت.

 

سفارش پروژه

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید و فایل های خودتان را برای بررسی کارشناسان ما ارسال نمایید. تمامی فایل ها بررسی و از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشود.
حداکثر 10 فایل
فایل های مجاز jpg, jpeg, docx, doc, sav, rar, zip, png, pdf, exel, txt
 

0912-2116413

 

               support@royayeziba.com                 

info@royayeziba.com  

hr.tafaghodi@yahoo.com

 راهنما   | درباره ما  تماس با ما

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ است