اهداف

  1. کسب سهم 5 درصدی از بازار پژوهش های معادلات ساختاری فصل 4 پایان نامه ارشد و رساله دکتری در میان دانشجویان حوزه علوم انسانی در رشته های مدیریت، روانشناسی، علوم اجتماعی، علوم سیاسی، مدیریت آموزشی و آموزش زبان، تا سال 1402.
  2. فراگیر کردن و افزایش سهولت استفاده از نرم افزار AMOS و SmartPLS در میان دانشجویان و پژوهشگران از طریق آمورش حداقل 1500 فرد متبحر و متخصص تا سال 1402.
  3. ارتباط بیشتر با صنعت و اخذ حداقل 25 پروژه تحلیل داده ها، تحقیقات بازار و مشاوره استراتژیک از نهادهای دولتی و خصوصی تا سال 1402.
  4. تقویت فهم نظری و کاربرد عملی اصول و شیوه های پژوهش، از طریق مقالات و آموزش های جنبی که از طریق خانواده رویای زیبا ارائه میگردند. تمامی شیوه های پژوهش کیفی، کمی و ترکیبی تا سال 1402 آموزش داده می‌شوند.
  5. اشاعه مفاهیم و ابزار کاربردی Marketing و Strategy. معرفی حداقل 52 سبک بازاریابی و بیش از 50 ابزار و تئوری های استراتزی کسب و کار تا سال 1402.
  6. تقویت نگاه و رویکرد انتقادی در حوزه مدیریت. نقش های رهبری، جنسیتی، فرهنگی و بازاریابی به صورت انتقادی، تا سال 1402 مورد مطالعه و ارائه قرار می‌گیرند.

سفارش پروژه

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید و فایل های خودتان را برای بررسی کارشناسان ما ارسال نمایید. تمامی فایل ها بررسی و از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشود.
حداکثر 10 فایل
فایل های مجاز jpg, jpeg, docx, doc, sav, rar, zip, png, pdf, exel, txt
 

0912-2116413

 

               support@royayeziba.com                 

info@royayeziba.com  

hr.tafaghodi@yahoo.com

 راهنما   | درباره ما  تماس با ما

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ است