فلسفه بنیادین و وجودی خلق خانواده رویای زیبا، بر اساس انسانیت و عدالت پی ریزی گردیده است. پس شاید بتوان ارزشهایی که بدان ها پایبندیم را به شرح زیرعنوان نمود:

  1. عدالت: تمام سعی ما بر این بوده و هست تا بهای خدماتی که به مردم عزیز ارائه میکنیم، کاملا متناسب با کیفیت و نوع پروژه ای که دریافت مینماییم، باشد. به زبان ساده، عدل بدین معنی است که هر چیزی سر جای خودش باشد و بر اساس ظرفیت و نیازش، از منابع استفاده نماید. با همین تعریف، بهای خدمات خانواده رویای زیبا، بر اساس خبرگی بالای اعضای تحلیلگر خانواده رویای زیبا و میزان زمانی که صرف هر پروژه میگردد تعیین شده است.
  2. انصاف: خانواده رویای زیبا سعی نموده است تا مناسب ترین قیمت را نسبت به بازاری که وجود دارد ارائه نماید. با کوچکترین مقایسه ای بین رویای زیبا و دیگر شرکت ها، به راحتی به صدق این ادعا پی خواهید برد.
  3. شفافیت: در خانواده رویای زیبا، بهای تمامی خدمات مشخص و واضح است. و این به عنوان یک اصل در خانواده رویای زیبا، پی‌ریزی شده است. مراجعه کنندگان ما باید به صورت شفاف و بدون واسطه از بهای خدمات و فرایند ثبت، پیگیری و دریافت خدمات مطلع گردند. نیازی به ارسال فایل از طرف شما و قیمت گذاری از جانب ما نیست. بر اساس بهای مشخص شده، کیفیت و مقایسه آن با دیگران، شما به راحتی قادر به تصمیم گیری خواهید بود.
  4. تعهد: همانقدر که کیفیت و زمان برای شما اهمیت دارد، به همان میزان و حتی بیشتر نیز برای ما با اهمیت است. تمام تلاش ما، اجرای پروژه ها با بهترین کیفیت و در زمان مقرر است. حتی اگر شما از کیفیت کار راضی نبودید، تعهد خانواده رویای زیبا، انجام اصلاحات لازم به بهترین شکل، و در صورت عدم رضایت، بازپرداخت کامل مبلغ دریافت شده از شما می‌باشد.

 

سفارش پروژه

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید و فایل های خودتان را برای بررسی کارشناسان ما ارسال نمایید. تمامی فایل ها بررسی و از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشود.
حداکثر 10 فایل
فایل های مجاز jpg, jpeg, docx, doc, sav, rar, zip, png, pdf, exel, txt
 

0912-2116413

 

               support@royayeziba.com                 

info@royayeziba.com  

hr.tafaghodi@yahoo.com

 راهنما   | درباره ما  تماس با ما

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ است